Радіокерована машина Carrera All-Terrain Stunt Car (370160131)
Відео 1Фото 5 |
Carrera All-Terrain Stunt Car
Масштаб моделі:1:16
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 10 км/год
Привод:повний
Функції:міжосьовий диференціал
Дана модель може пересуватися по воді.
Всі характеристики
Характеристики All-Terrain Stunt Car
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carrera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carrera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carrera All-Terrain Stunt Car
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carrera RC All-Terrain Stunt Car 370160131 zdalnie sterowany samochód | 180 zł |
Carrera Carrera RC - All Terrain Stunt Car 2,4 GHz | 241 zł |
Carrera 370160131 Rc Car Czerwony,Czarny | 269 zł |
Carrera RC - All Terrain Stunt Car 2,4 GHz | 241 zł |
Carrera RC 2,4GHz, All-Terrain Stunt Car, Water Car | 191 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →