Радіокерована машина Carrera Red Hunter X (370180012)
Фото 5 |
Carrera Red Hunter X
Тип:монстр трак
Масштаб моделі:1:18
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 9 км/год
Всі характеристики
Характеристики Red Hunter X
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carrera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carrera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carrera Red Hunter X
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carrera RC Hell Rider I zdalnie sterowana ciężarówka dla dzieci i dorosłyc | 143 zł |
Samochody Carrera Red Hunter X RC 2,4 GHz DZI-ZPOJ-CRR-0121 | 170 zł |
Carrera, pojazd zdalnie sterowany RC Red Hunter X | 148 zł |
Carrera Carrera RC Red Hunter X 2,4GHz | 146 zł |
Carrera RC Red Hunter X 2,4GHz | 146 zł |
Carrera Auto na radio Red Hunter X czarny | 142 zł |
Carrera Auto RC Red Hunter X 2,4GHz | 140 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →