Kolumny głośnikowe Canton Ergo 690 DC
Canton Ergo 690 DC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canton Ergo 690 DC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canton Głośnik Stojący Brązowy 3048 x 2311 x 1049 cm Ergo 690 DC wenge | 3 131 zł |
Kolumna głośnikowa podłogowa ERGO 690 DC, Kolor: Walnut | 4 799 zł |
Kolumna głośnikowa podłogowa ERGO 690 DC, Kolor: Czarny | 4 799 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Canton Ergo 690 DC:
- Pozłacane złącza
- Złącze śrubowe do wzmacniacza mocy
PolecamyPorównaj w tabeli →