Акустична система Kruger&Matz Passion 2.0
Kruger&Matz Passion 2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kruger&Matz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kruger&Matz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kruger&Matz Passion 2.0
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kolumny głośnikowe KRUGER&MATZ Passion KM0512 2.0 Brązowy (2 szt.) | 2 300 zł |
Kolumny głośnikowe KRUGER&MATZ Passion 2.0 Brązowy (1 szt.) KM0503 | 650 zł |
Kolumna Kruger&Matz KM0512B 160 W | 1 713 zł |
Kolumny Kruger&Matz Passion Km0512B 80W Czarny | 1 699 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →