Wkład drukujący Canon PFI-701R 0906B005
Canon PFI-701R 0906B005 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-701R 0906B005
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oryginalny tusz PFI701R Czerwony marki Canon | 1 342 zł |
Tusz Canon Oryginał PFI-701R do IPF8100/9100 | 700ml (CF0906B001) Red | 1 105 zł |
Tusz Canon PFI-701R Red 700ml do iPF8000S iPF8100 iPF9000S iPF9100 CF0906B | 1 109 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Canon PFI-701R 0906B005:
- Pojemność - 700 ml.
Modyfikacje Canon PFI-701R 0906B005
Ceny na Canon PFI-701R 0906B005 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-701BK 0900B005 | od 1 105 zł | 2 oferty | ||
Canon PFI-701MBK 0899B005 | od 1 109 zł | 2 oferty | ||
Canon PFI-701R 0906B005 | od 1 105 zł | 3 oferty | ||
Canon PFI-701M 0902B005 | od 1 342 zł | 2 oferty | ||
Canon PFI-701PC 0904B005 | od 1 105 zł | 2 oferty | ||
Canon PFI-701PGY 0910B005 | od 1 109 zł | 3 oferty | ||
Canon PFI-701C 0901B005 | od 1 105 zł | 4 oferty | ||
Canon PFI-701B 0908B005 | od 1 342 zł | 2 oferty | ||
Canon PFI-701G 0907B005 | od 1 105 zł | 8 oferty | ||
Canon PFI-701Y 0903B005 | od 1 109 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →