Prostownica Camry CR 2320
Zdjęcia 11 |
Camry CR 2320 |
|
W zestawie rękawica ochronna.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 2320
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CAMRY CR 2320 Prostownica z płytkami tytanowymi wyświetlacz LCD regulacja | 135 zł |
Camry CR 2320 srebrny AGDM-PRO-CMY-004 | 137 zł |
Camry CR 2320 Prostownica do włosów profesjonalna z jonizacją tytanowe pły | 220 zł |
Prostownica do włosów CAMRY CR 2320 do włosów- Profesjonalna - z jonizacją | 130 zł |
Prostownica do włosów CAMRY CR 2320 | 146 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →