Prostownica Camry CR 2322
Zdjęcia 11 |
Camry CR 2322 |
|
Keramo-turmalinowa powłoka płytek - skutecznie usuwa elektryczność statyczną z włosów.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 2322
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prostownica do włosów Camry CR 2322 | 66 zł |
Camry CR 2322 AGDM-PRO-CMY-003 | 65 zł |
Adler Prostownica do włosów CAMRY CR 2322 | 80 zł |
Prostownica do włosów CAMRT CR 2322 profesjonalna -ceramiczno - turmalinow | 65 zł |
Camry Professional Hair Straightener CR 2322 Warranty 24 month(s), Ceramic | 69 zł |
Prostownica do włosów CAMRT CR 2322 profesjonalna -ceramiczno - turmalinow | 67 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →