Стайлер Camry CR 2320
Фото 11 |
Camry CR 2320 |
|
В комплекті захисна рукавичка.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 2320
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CAMRY CR 2320 Prostownica z płytkami tytanowymi wyświetlacz LCD regulacja | 135 zł |
Camry CR 2320 srebrny AGDM-PRO-CMY-004 | 137 zł |
Camry CR 2320 Prostownica do włosów profesjonalna z jonizacją tytanowe pły | 220 zł |
Prostownica do włosów CAMRY CR 2320 do włosów- Profesjonalna - z jonizacją | 130 zł |
Prostownica do włosów CAMRY CR 2320 | 146 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →