Suszarka Camry CR 2255
Zdjęcia 6 |
Camry CR 2255 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 2255
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CAMRY Suszarka do włosów czarna rozmiar uniwersalny 5902934834728 | 68 zł |
Camry Suszarka do włosów 2200W+dyfuzor CR 2255 HPCAMSUCR225500 | 68 zł |
Camry CR 2255 AGDM-SUSZ-CMY-006 | 68 zł |
Camry Suszarka do włosów 2200W+dyfuzor CR 2255 118032 | 76 zł |
Camry Suszarka do włosów 2200W+dyfuzor CR 2255 118032 | 68 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →