Suszarka Lafe SWJ-002
Zdjęcia 5 |
Lafe SWJ-002 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe SWJ-002
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAFE SWJ002 Suszarka do Włosów Urządzenie do Suszenia Włosów Wymienne Końc | 86 zł |
Lafe Suszarka do włosów SWJ-002 HPLAFSUSWJ00200 | 66 zł |
Suszarka do włosów Lafe SWJ-002 | 69 zł |
Suszarka LAFE SWJ-002 | 60 zł |
Lafe Suszarka do włosów SWJ-002 104134 | 73 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →