Kubek termiczny BUILT Vacuum Insulated 568 ml 0.568 l
Zdjęcia 3 |
BUILT Vacuum Insulated 568 ml |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BUILT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BUILT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BUILT Vacuum Insulated 568 ml 0.568 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Built Izolowany kubek podróżny/termos stal nierdzewna 590 ml srebrny 51932 | 68 zł |
Built Kubek termiczny Vacuum Insulated 0.6L silver | 75 zł |
BUILT Vacuum Insulated Stalowy kubek termiczny z izolacją próżniową 0,6 l | 77 zł |
BUILT Vacuum Insulated Tumbler - Stalowy kubek termiczny z izolacją próżni | 74 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →