Кружка-термос BUILT Vacuum Insulated 568 ml 0.568 л
Фото 3 |
BUILT Vacuum Insulated 568 ml |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BUILT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BUILT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BUILT Vacuum Insulated 568 ml 0.568 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Built Izolowany kubek podróżny/termos stal nierdzewna 590 ml srebrny 51932 | 68 zł |
Built Kubek termiczny Vacuum Insulated 0.6L silver | 75 zł |
BUILT Vacuum Insulated Stalowy kubek termiczny z izolacją próżniową 0,6 l | 77 zł |
BUILT Vacuum Insulated Tumbler - Stalowy kubek termiczny z izolacją próżni | 74 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →