Drukarka Brother HL-J6010DW
Zdjęcia 5 |
Brother HL-J6010DW
Rodzaj:kolorowa, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:Wi-Fi, NFC, USB type B, LAN
Rozdzielczość druku:4800x1200 dpi
Druk mono:30 str./min
Druk w kolorze:30 str./min
Liczba wkładów:4 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne HL-J6010DW
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brother 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brother.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brother HL-J6010DW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brother HL-J6010DW drukarka biznesowa DIN A3 30 stron/min atrament USB LAN | 2 250 zł |
Brother HL-J6010DW Urządzenie wielofunkcyjne | 1 499 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Brother HL-J6010DW, inkjet printer (grey, USB, LAN, WL | 1 763 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →