Karma dla kotów Brit Premium Sterilized Salmon 800 g
Brit Premium Sterilized Salmon 800 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Sterilized Salmon 800 g
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Karma Dry Premium Sterilized z łososiem 0,8kg | 37 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Sterilised salmon 800 gPełnoporcjowa karma z łososiem dla kotów sterylizowanych lub kastrowanych.Ka Fera.plZłóż skargę | 20 zł |
BRIT Cat Premium By Nature Sterilised Salmon 800gSKŁAD: dehydratyzowany łosoś 28%, ryż, dehydratyzowany indyk 10%, tłuszcz z kurczaka, groch, suszona pulpa jabłkowa, olej z łososia 3%, drożdże piwne, hydrol... EmpikZłóż skargę | 22 zł |
BRIT Cat Premium By Nature Sterilised Salmon 800g | 22 zł |
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 126 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 107 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 65 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 116 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 107 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 40%, ryż, tłuszcz, groszek, łosoś, masło, szpinak, wątróbka drobiowa, premium
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 24 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 130 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 25 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 26% indyk, 20% wątróbka, podroby, 2% mąka grochowa, premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, premium
od 76 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (41%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Sterilized Salmon
Ceny na Brit Premium Sterilized Salmon |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sterilized Salmon 300 g | od 11 zł | 2 oferty | ||
Brit Premium Sterilized Salmon 800 g | od 20 zł | 6 oferty | ||
Brit Premium Sterilized Salmon 1.5 kg | od 31 zł | 5 oferty | ||
Brit Premium Sterilized Salmon 8 kg | od 111 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 27 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 27 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: indyk 15%, zboża (jęczmień 8%), tłuszcze, białka, premium
od 21 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, mięso, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, premium
od 31 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 31 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, białko, bataty, tłuszcz, jaja, śledź bez kości, białko śledzia, premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: indyk, białko drobiowe, białko wołowe, skrobia, groch, błonnik, premium
od 16 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: białko drobiowe, ryż, kurczak, lignoceluloza, pulpa buraczana, tłuszcz, premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, witaminy, składniki mineralne, premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: 27% świeżego kurczaka i 30% suszu, indyk, warzywa, owoce, zioła, holistyczna
od 29 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: białko indycze 25%, mięso indycze 5%, zboża, zioła, jagody, olej, tłuszcz, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, zboża, białka, ryby, jajka, warzywa, super premium