Opona letnia Bridgestone Potenza S001 205/50 R17 89W
Wideo 7Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza S001 205/50 R17 89W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza S001 205/50 R17 89W
Ceny na Bridgestone Potenza S001 205/50 R17 89W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 205/50 R17 89W Run Flat | od 1 082 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 205/50 R17 89W Run Flat BMW/Mini | od 645 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 205/50 R17 89Y BMW/Mini | od 689 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 205/50 R17 89Y Run Flat BMW/Mini | od 690 zł | 3 oferty |
Polecamy