Opona całoroczna Bridgestone Dueler H/P Sport AS 215/60 R17 96H
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Dueler H/P Sport AS 215/60 R17 96H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Dueler H/P Sport AS 215/60 R17 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Dueler H/P Sport AllSeason MS - 215/60R17 96H - Opona całorocz | 689 zł |
Opona Bridgestone 215/60R17 DUELER H/P SPORT ALL SEASON 96H - opony tereno | 582 zł |
Bridgestone Dueler H/P Sport AS ( 215/60 R17 96H ) | 622 zł |
Bridgestone Dueler H/P Sport AS ( 215/60 R17 96H ) 9896 | 611 zł |
Bridgestone Dueler H/P Sport AS (215/60 R17 96H) 9896 | 630 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →