Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 235/55 R20 105V
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 235/55 R20 105V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 235/55 R20 105V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 235/55 R20 105V XL EVc ) 19190 | 1 148 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (235/55 R20 105V) 19190 | 1 115 zł |
Opona Bridgestone 235/55R20 LM005 105 V XL - opony terenowe 1919 | 1 078 zł |
Opona Zimowa, Bridigestone, Blizzak LM005 235/55R20 105V XL | 1 276 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →