Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 235/55 R20 105V
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 235/55 R20 105V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 235/55 R20 105V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 235/55 R20 105V XL EVc ) 19190 | 1 148 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (235/55 R20 105V) 19190 | 1 115 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 235/55 R20 105V XL EVc ) | 1 162 zł |
Opona Bridgestone 235/55R20 LM005 105 V XL - opony terenowe 1919 | 1 067 zł |
Opona Zimowa, Bridigestone, Blizzak LM005 235/55R20 105V XL | 1 276 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →