Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H Run Flat
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H Run Flat 215/60 R16 99 H 215/60 R16 99 H RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT (215/60 R16 99H) 16710 | 688 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT ( 215/60 R16 99H XL, runflat ) | 703 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT ( 215/60 R16 99H XL, runflat ) 1 | 695 zł |
Bridgestone BLIZZAK LM005 DRIVEGUARD 215/60R16 99H | 693 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H Run Flat
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H | od 499 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H Run Flat | od 688 zł | 4 oferty |
Polecamy