Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 165/60 R15 81T
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 165/60 R15 81T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 165/60 R15 81T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 165/60 R15 81T XL EVc ) 19188 | 474 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 165/60 R15 81T XL EVc ) | 480 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (165/60 R15 81T) 19188 | 450 zł |
Opona Bridgestone 165/60R15 LM005 81T XL - opony zimowe 19188 | 429 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →