Opona zimowa Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T 235/50 R18 101 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak Ice (235/50 R18 101T) 16782 | 1 394 zł |
Bridgestone Blizzak Ice ( 235/50 R18 101T XL, Nordic compound ) 16782 | 1 684 zł |
Bridgestone Blizzak Ice ( 235/50 R18 101T XL, Nordic compound ) | 1 702 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T
Ceny na Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T | od 1 394 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →