Opona motocyklowa Bridgestone Battlax BT-45 3.5 -18 56H
Wideo 3 |
Bridgestone Battlax BT-45 3.5 -18 56H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Battlax BT-45 3.5 -18 56H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRIDGESTONE 350-18 56H TT BT45F BATTLAX 76054 | 447 zł |
Bridgestone BT45 F (3.50/ R18 56H) 76054 | 431 zł |
Bridgestone Battlax-bt-45f 56h Tt Front Road Tire Czarny 3.50 / R18 900103 | 408 zł |
Bridgestone BT45 F ( 3.50-18 TT 56H M/C, koło przednie ) | 458 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Battlax BT-45 3.5 -18 56H
Ceny na Bridgestone Battlax BT-45 3.5 -18 56H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax BT-45 3.5 -18 56H | od 408 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 4 -18 64H | od 554 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 100/90 -19 57H | od 497 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/70 -16 52S | od 450 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/70 R17 54H | od 557 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/90 -17 60H | od 543 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 120/70 -17 58H | od 614 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 130/90 -16 67H | od 558 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 140/70 -18 67V | od 817 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 140/80 -17 69V | od 643 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →