Opona motocyklowa Bridgestone Battlax BT-45 110/70 -16 52S
Wideo 3 |
Bridgestone Battlax BT-45 110/70 -16 52S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Battlax BT-45 110/70 -16 52S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone BT45 F ( 110/70-16 TL 52S M/C, Variante G, koło przednie ) 396 | 471 zł |
Bridgestone BT45 F (110/70 R16 52S) 3964 | 471 zł |
Bridgestone Battlax-bt-45 Tl 52s Front Road Tire Posrebrzany 110 / 70 / R1 | 450 zł |
Bridgestone BT45 F ( 110/70-16 TL 52S M/C, Variante G, koło przednie ) | 487 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Battlax BT-45 110/70 -16 52S
Ceny na Bridgestone Battlax BT-45 110/70 -16 52S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax BT-45 3.5 -18 56H | od 408 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 4 -18 64H | od 554 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 100/90 -19 57H | od 497 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/70 -16 52S | od 450 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/70 R17 54H | od 557 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/90 -17 60H | od 543 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 120/70 -17 58H | od 614 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 130/90 -16 67H | od 558 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 140/70 -18 67V | od 817 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 140/80 -17 69V | od 643 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →