Opona motocyklowa Bridgestone Battlax BT-45 120/70 -17 58H
Wideo 3 |
Bridgestone Battlax BT-45 120/70 -17 58H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Battlax BT-45 120/70 -17 58H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone BT45 F ( 120/70-17 TL 58H M/C, koło przednie ) 76043 | 616 zł |
Bridgestone BT45 F (120/70 R17 58H) 76043 | 614 zł |
Bridgestone BT45 F ( 120/70-17 TL 58H M/C, koło przednie ) | 635 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Battlax BT-45 120/70 -17 58H
Ceny na Bridgestone Battlax BT-45 120/70 -17 58H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax BT-45 3.5 -18 56H | od 408 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 4 -18 64H | od 554 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 100/90 -19 57H | od 497 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/70 -16 52S | od 450 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/70 R17 54H | od 557 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/90 -17 60H | od 543 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 120/70 -17 58H | od 614 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 130/90 -16 67H | od 558 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 140/70 -18 67V | od 817 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-45 140/80 -17 69V | od 643 zł | 4 oferty |
Podobne