Toster Breville High Gloss VST074X
Zdjęcia 6 |
Breville High Gloss VST074X |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Breville 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Breville.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Breville High Gloss VST074X
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Breville VST074X DuraCeramic Opiekacze Do Kanapek Stal Nierdzewna 850 W L | 299 zł |
BREVILLE Opiekacz BREVILLE VST074X High Gloss Biało-srebrny | 299 zł |
breville Opiekacz do kanapek Breville High Gloss VST074X | 379 zł |
Breville VST074X Trójkąty 850W | 299 zł |
Breville VST074X | 379 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →