Toster Breville Deep Fill VST082
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Breville Deep Fill VST082 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Breville 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Breville.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Breville Deep Fill VST082
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Breville Ultimate VST082 urządzenie do tostów z głębokim wypełnieniem 2 kr | 526 zł |
Opiekacz BREVILLE Ultimate Deep Fill VST082X | 289 zł |
Opiekacz Breville Ultimate Deep Fill VST082X | 299 zł |
Opiekacz BREVILLE Ultimate Deep Fill VST082X | 289 zł |
Breville Ultimate Deep Fill VST082X Trójkąty 850W | 289 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →