Fotoepilyator Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5387
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5387 |
|
Fotoepilator z serii Braun Silk-expert Pro 5 należy do kategorii urządzeń z wysokiego segmentu cenowego, ale jednocześnie jest wygodnym, wielofunkcyjnym modelem umożliwiającym skuteczne i bezpieczne usuwanie niechcianego owłosienia na ciele. Można go śmiało nazwać urządzeniem uniwersalnym. Po pierwsze, fotoepilator przeznaczony jest do leczenia całego ciała, łącznie z twarzą i okolicami bikini.
Po drugie, producent dopuszcza stosowanie fotoepilatora przez mężczyzn do zwalczania owłosienia na klatce piersiowej, plecach, ramionach, brzuchu i nogach (z wyjątkiem brody). Przede wszystkim wynika to z rozbudowanej konfiguracji, która obejmuje 4 dysze z okienkami o różnej wielkości: z główką standardową, z jedną szeroką oraz dwie dysze precyzyjne do delikatniejszych partii ciała (twarz, pachy, okolice bikini) .
Dodatkowo model wyposażony jest w stylową kosmetyczkę do przechowywania oraz maszynkę do golenia Venus Swirl, gdyż przed zabiegiem fotoepilacji należy ogolić włoski. Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5387 stawia na nie tylko efektywność, ale także bezpieczeństwo zabiegu. W tym celu udostępniono 10 poziomów mocy, które pozwalają wybrać optymalną intensywność dla Twojego koloru i rodzaju skóry.
Należą do nich dwa ultraczułe tryby, które redukują natężenie światła w celu zapewnienia delikatniejszej pielęgnacji. Fotodepilator miga do 125 razy na minutę, aby zapewnić lepsze pokrycie skóry i mniej pominiętych obszarów. Jednocześnie specjalny czujnik Skin pro 2.0 stale skanuje odcień skóry, dopasowując do niego siłę impulsu. Zasób lampy, która jest głównym elementem urządzenia, wynosi 400 tysięcy błysków. Oznacza to, że urządzenie posłuży kilkadziesiąt lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5387
Wszystkie ceny 7 →Braun Depilator elektrolityczny Silk-expert Pro IPL 5387 | 2 111 zł |
Depilator Braun Silk-Expert Pro 5 | 1 974 zł |
Depilator BRAUN Silk-Expert Pro 5 IPL PL5387 | 2 061 zł |
Braun Epilator PL5387 Silk-expert Pro 5 IPL Number of power levels 10, Whi | 2 188 zł |
Braun | PL5387 Silk-expert Pro 5 IPL | Epilator | Operating time (max) min | 2 263 zł |
Depilator BRAUN Silk-Expert Pro 5 IPL PL5387 | 2 188 zł |
Braun Silk-expert Pro PL5387 IPL | 2 198 zł |