Deska do prasowania Brabantia 220944
Brabantia 220944 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brabantia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brabantia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brabantia 220944
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRABANTIA - Deska do prasowania - podstawa na generator pary - rozmiar C - | 1 160 zł |
Brabantia Deska do prasowania 124x45cm Brabantia Control/Aqua Bowl rozm. C | 1 044 zł |
BRABANTIA - Deska do prasowania - podstawa na generator pary - rozmiar C - | 1 160 zł |
Deska do prasowania BRABANTIA Control/Aqua Bowl Team, rozmiar C, 124x45 cm | 1 190 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →