Deska do prasowania Brabantia Calm Rustle 219344
Zdjęcia 4 |
Brabantia Calm Rustle 219344 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brabantia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brabantia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brabantia Calm Rustle 219344
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deska do prasowania BRABANTIA 219344 Calm Rustle | 377 zł |
Brabantia Deska do prasowania 124x38 rozmiar b calm rustle 219344 | 364 zł |
Podkładka do prasowania Brabantia Calm Rustle | 189 zł |
Deska do prasowania 124x38 cm rozmiar B Calm Rustle 219344 | 377 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →