Czajnik elektryczny Botti Vivien 1000 W 0.9 l
Zdjęcia 8 |
Botti Vivien |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Botti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Botti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Botti Vivien 1000 W 0.9 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina Czajnik elektryczny vivien 0,9l szklany czarny -botti bk-227 | 225 zł |
Czajnik Botti Czajnik elektryczny Botti Electronic Vivien 0,9 l czarny | 190 zł |
Botti Szklany czajnik Vivien 0,9 l 131636 | 229 zł |
Czajnik elektryczny Botti Electronic Vivien 0,9 l czarny | 179 zł |
Czajnik elektryczny Botti Electronic Vivien 0,9 l biały | 190 zł |
Florina Czajnik elektryczny vivien 0,9l szklany biały -botti bk-227 | 225 zł |
Czajnik elektryczny Botti Electronic Vivien 0,9 l biały | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →