Czajnik elektryczny Botti Edro 2200 W 1.8 l (6C8306)
Zdjęcia 6 |
Botti Edro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Botti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Botti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Botti Edro 2200 W 1.8 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik elektryczny Botti Electronic Pedro 1,7 l biały | 170 zł |
Bezprzewodowy Czajnik Elektryczny Pedro Taupe 1,7L | 152 zł |
Czajnik elektryczny Botti Electronic Pedro 1,7 l biały | 170 zł |
Czajnik Elektryczny Pedro 1,7L Biały Botti K047QN | 152 zł |
Czajnik elektryczny Botti Electronic Pedro 1,7 l szary | 170 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →