Czajnik elektryczny Botti Tadao 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Botti Tadao |
|
Dwustronny wskaźnik poziomu wody. Wyposażony w filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Botti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Botti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Botti Tadao 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOTTI YKG08 CZAJNIK TADAO szklany 17l | 178 zł |
Florina Czajnik elektryczny tadao 1,7l szklany -botti yk-g08 | 237 zł |
Czajnik Botti Tadao Srebrny | 200 zł |
Czajnik elektryczny szklany Botti Electronic Tadao 1,7 l | 178 zł |
Czajnik elektryczny szklany Botti Electronic Tadao 1,7 l | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →