Czajnik elektryczny Adler AD 1247 New 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Adler AD 1247 New |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1247 New 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 1247 NEW Czajnik Wykonany Ze Szkła 17 L Srebrny AD-1247 | 99 zł |
Adler AD 1247 AGDM-CZAJ-ADL-011 | 108 zł |
Czajnik ADLER AD 1247 | 112 zł |
Adler Czajnik elektryczny Adler AD 1247 (2200W 1.7l; kolor srebrny) | 130 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →