Toster Botti Royal Line 6T3066
Zdjęcia 9 |
Botti Royal Line 6T3066 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Botti Royal Line 6T3066
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toster Botti Electronic Royal 850 W czarny | 200 zł |
Toster opiekacz do grzanek Botti Royal 850 W | 200 zł |
Toster opiekacz do grzanek 2-komorowy Botti Electronic Royal 850 W czarny | 180 zł |
Modyfikacje Botti Royal Line 6T3066
Ceny na Botti Royal Line 6T3066 |
---|---|---|---|---|
Botti Royal Line 6T3268 | od 98 zł | 4 oferty | ||
Botti Royal Line 6T3066 | od 180 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →