Тостер Botti Royal Line 6T3066
Фото 9 |
Botti Royal Line 6T3066 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Botti Royal Line 6T3066
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toster Botti Electronic Royal 850 W czarny | 200 zł |
Toster opiekacz do grzanek Botti Royal 850 W | 200 zł |
Toster opiekacz do grzanek 2-komorowy Botti Electronic Royal 850 W czarny | 180 zł |
Модификації Botti Royal Line 6T3066
Ціни на Botti Royal Line 6T3066 |
---|---|---|---|---|
Botti Royal Line 6T3268 | від 98 zł | 4 пропозиції | ||
Botti Royal Line 6T3066 | від 180 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →