Młotowiertarka Bosch Uneo Maxx 0603952327
Zdjęcia 9 |
Bosch Uneo Maxx 0603952327
akum. 1 szt.
2.5 Ah
, szybkozaciskowy uchwyt wiertarskiakum. 2 szt. 2.5 Ah
, szybkozaciskowy uchwyt wiertarskiakum. brak, szybkozaciskowy uchwyt wiertarskiTryby pracy:wiercenie udarowe, bez udaru
Energia udaru:0.6 J
Liczba udarów:5000 ud/min
Prędkość biegu jałowego:900 obr./min
Rodzaj uchwytu:SDS Quick, szybkozaciskowy
Zasilanie:akumulatorowe, 18 V, 2 szt., 2.5 Ah
Waga:1.4 kg
W modelu 0603952320 znajduje się akumulator 1,5 Ah, w modelu 0603952323 - 2 Ah, w modelu 0603952324 - 2,5 Ah, a w modelu 060395230F - 2,5 Ah i uchwyt szybkozaciskowy w zestawie
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Uneo Maxx 0603952327
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch Uneo Maxx 0603952327
Ceny na Bosch Uneo Maxx 0603952327 |
---|---|---|---|---|
Bosch Uneo Maxx 060395230F | od 551 zł | 3 oferty | ||
Bosch Uneo Maxx 0603952327 | od 947 zł | 2 oferty | ||
Bosch Uneo Maxx 060395230C | od 289 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →