Czajnik elektryczny Bosch TWK 3P423 czarny
Bosch TWK 3P423 |
Kolor | | Rodzaj | czajnik elektryczny | Pojemność | 1.7 l | Pobór mocy | 2400 W | Element grzejny | grzałka ukryta | Powłoka elementu grzejnego | stal nierdzewna | Wskaźnik poziomu wody | za rączką (z boku) | Otwieranie pokrywy przyciskiem | | Materiał wykonania | stal | Waga | 1.3 kg | Data dodania do E-Katalog | listopad 2019 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| BOSCH Czajnik BOSCH TWK3P423 CzarnyCzajnik Bosch Twk3P423 o mocy 2400 W, pojemności 1.7 l, z zatrzaskiwaną pokrywą, obrotową podstawą i ukrytą grzałką, obudowa... więcejwykonana ze stali szlachetnej, wskaźnik poziomu wody, wyjmowany filtr antywapienny, ochrona przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika. MediaMarkt.plZłóż skargę | | 170 zł | | |
|
| Bosch Czajnik elektryczny TWK3P423 - Czarny - 2400 WCzajnik, 1.7 litry, 2.4 kW, czarny Proshop.plZłóż skargę | | 215 zł | | |
|
| Czajnik elektryczny BOSCH DesignLine TWK3P423wyjmowany filtr antyosadowy wykonany ze stali nierdzewnej łatwe przechowywanie łatwe czyszczenie dzięki wygodnej otwieranej p... więcejokrywie czajnika możliwość napeł... EmpikZłóż skargę | | 199 zł | | |
|
| Bosch DesignLine TWK3P423 czarny AGDM-CZAJ-BOS-109Czajnik DesignLine TWK3P420, Bosch Zaoszczędź czas i energię ze wskaźnikiem jednej filiżanki Możesz podgrzać dokładnie taką i... więcejlość wody jaką potrzebujesz, dzięki wskaźnikowi jednej filiżank. Pozwala to zaoszczędzić energię gotując dokładnie taką ilość wody jaką potrzebujesz. Wyprofilowany wylew wody zapobiega rozlewaniu Wlewanie wody do Twojej filiżanki powinno być łatwe i bezproblemowe. Optymalny wylew czajnika pozwala Ci wlać gorącą wodę bez żadnych przeszkód. Podziałka wody pozwala przygotowac taką ilość wody jaką potrzebujesz. Napełniając czajnik dokładnie taką ilością wody jakiej potrzebujesz jest bardzo wygodne. Dzięki czytelnemu wskaźnikowi wody wiesz dokładnie ile wody jest w czajniku, napełnisz go w prosty sposób do żądanego poziomu. Potrójne zabezpieczenie dzięki automatycznemu wyłączeniu czajnika Czajnik wyłączy sie automatycznie tak szybko jak woda zagotuje się lub oczekiwana temperatura zostanie osiągnięta. Potrójne zabezpieczenie eliminuje zagrożenie przegrzaniem lub włączeniem pustego czajnika, automatycznie wyłączą czajnik gdy zdejmowany jest z bazy. Otwieranie pokrywy za przyciśnięciem przycisku Napełnianie czajnika wodą powinno być wygodne. Pokrywa tego czajnika jest otwierana za pomocą przycisku. Służy wygodzie i przyjemności korzystania Otwórz pokrywę za przyciśnięciem przycisku. Czajnik może być wyczyszczony łatwo i szybko dzięki szerokiemu otwarciu czajnika. Perfekcyjna higiena i łatwość czyszczenia Chcesz wyczyścić swój czajnik? Element grzewczy jest zakryty, co powoduje że czyszczenie jest bardzo łatwe. Ograniczone osadzanie się kamienia, więcej przyjemności z użytkowania Osad z wody może wpływac na smak Twojej kawy. Dzięki zastosowaniu wyjmowanego filtra, masz pewność wspaniałego smaku herbaty i prawidłowego funkcjonowania czajnika. Schowek na kabel: pozwala zaoszczędzić miejsce oraz zapewnia wygodę korzystania z czajnika Kabel czajnika zajmuje miejsce, dzięki schowkowi jego długość może być dostosowana do pożądanej odległości między produktem a gniazdkiem zasilającym. Kabel zasilający może być schowany w bazie czajnika, pozwalając trzymać urządzenie w szafce. Obróć czajnik w dowolnym kierunku na podstawie. Stacja bazowa 360 stopni oznacza większą elastyczność i wygodną pozycję uchwytu. Ponieważ przewód jest połączony z bazą, czajnik można przenosić wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Komputronik.plZłóż skargę | | 190 zł | | |
|
| Czajnik BOSCH DesignLine TWK3P423Czajnik elektryczny BOSCH wykonany z odpornej na rdzę stali szlachetnej, o pojemności 1.7 l i mocy 2400 W. Idealne rozwiązani... więceje dla większych rodzin. Bez problemu zagotuje wodę dla wszystkich domowników jednocześnie. Electro.plZłóż skargę | | 169 zł | | |
Modyfikacje Bosch TWK 3P423
Ceny na Bosch TWK 3P423 |
---|
| Bosch TWK 3P423 czarny | | od 169 zł | 13 oferty |
| Bosch TWK 3P424 czerwony | | od 172 zł | 3 oferty |
| Bosch TWK 3P420 stal nierdzewna | | od 139 zł | 14 oferty |
Dynamika cen dla Bosch TWK 3P423 czarny