Ceny na Bosch TWK 3P423 czarny
Zdjęcia 7 | od 169 do 215 zł Rodzaj: czajnik elektryczny; Pojemność (l): 1.7; Pobór mocy (W): 2400; Element grzejny: grzałka ukryta; Powłoka grzałki: stal nierdzewna; Wskaźnik poziomu wody: za rączką (z boku); Otwieranie pokrywy przyciskiem; Dozowanie wody: Materiał wykonania: stal; Waga (kg): 1.3; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOSCH Czajnik BOSCH TWK3P423 CzarnyCzajnik Bosch Twk3P423 o mocy 2400 W, pojemności 1.7 l, z zatrzaskiwaną pokrywą, obrotową podstawą i ukrytą grzałką... więcej, obudowa wykonana ze stali szlachetnej, wskaźnik poziomu wody, wyjmowany filtr antywapienny, ochrona przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika. MediaMarkt.plZłóż skargę | 170 zł |
Bosch Czajnik elektryczny TWK3P423 - Czarny - 2400 W | 215 zł |
Czajnik elektryczny Bosch DesignLine TWK3P423Czajnik elektryczny Bosch TWK 3P423 1,7L czarnyCiesz się wyjątkowym designem, ponadczasowy wygląd urządzenia. NAJWA... więcejŻNIEJSZE PARAMETRY:Wyjmo Maxelektro.plZłóż skargę | 199 zł |
Bosch DesignLine TWK3P423 czarny AGDM-CZAJ-BOS-109Czajnik DesignLine TWK3P420, Bosch Zaoszczędź czas i energię ze wskaźnikiem jednej filiżanki Możesz podgrzać dokład... więcejnie taką ilość wody jaką potrzebujesz, dzięki wskaźnikowi jednej filiżank. Pozwala to zaoszczędzić energię gotując dokładnie taką ilość wody jaką potrzebujesz. Wyprofilowany wylew wody zapobiega rozlewaniu Wlewanie wody do Twojej filiżanki powinno być łatwe i bezproblemowe. Optymalny wylew czajnika pozwala Ci wlać gorącą wodę bez żadnych przeszkód. Podziałka wody pozwala przygotowac taką ilość wody jaką potrzebujesz. Napełniając czajnik dokładnie taką ilością wody jakiej potrzebujesz jest bardzo wygodne. Dzięki czytelnemu wskaźnikowi wody wiesz dokładnie ile wody jest w czajniku, napełnisz go w prosty sposób do żądanego poziomu. Potrójne zabezpieczenie dzięki automatycznemu wyłączeniu czajnika Czajnik wyłączy sie automatycznie tak szybko jak woda zagotuje się lub oczekiwana temperatura zostanie osiągnięta. Potrójne zabezpieczenie eliminuje zagrożenie przegrzaniem lub włączeniem pustego czajnika, automatycznie wyłączą czajnik gdy zdejmowany jest z bazy. Otwieranie pokrywy za przyciśnięciem przycisku Napełnianie czajnika wodą powinno być wygodne. Pokrywa tego czajnika jest otwierana za pomocą przycisku. Służy wygodzie i przyjemności korzystania Otwórz pokrywę za przyciśnięciem przycisku. Czajnik może być wyczyszczony łatwo i szybko dzięki szerokiemu otwarciu czajnika. Perfekcyjna higiena i łatwość czyszczenia Chcesz wyczyścić swój czajnik? Element grzewczy jest zakryty, co powoduje że czyszczenie jest bardzo łatwe. Ograniczone osadzanie się kamienia, więcej przyjemności z użytkowania Osad z wody może wpływac na smak Twojej kawy. Dzięki zastosowaniu wyjmowanego filtra, masz pewność wspaniałego smaku herbaty i prawidłowego funkcjonowania czajnika. Schowek na kabel: pozwala zaoszczędzić miejsce oraz zapewnia wygodę korzystania z czajnika Kabel czajnika zajmuje miejsce, dzięki schowkowi jego długość może być dostosowana do pożądanej odległości między produktem a gniazdkiem zasilającym. Kabel zasilający może być schowany w bazie czajnika, pozwalając trzymać urządzenie w szafce. Obróć czajnik w dowolnym kierunku na podstawie. Stacja bazowa 360 stopni oznacza większą elastyczność i wygodną pozycję uchwytu. Ponieważ przewód jest połączony z bazą, czajnik można przenosić wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Komputronik.plZłóż skargę | 190 zł |
Bosch Professional Twk3p423 2400w 1.7l Kettle PosrebrzanySpecyfikacja:- Materiał obudowy: Stal nierdzewna- Typ grzania: Grzejnik zabudowany- Materiał pokrywy grzewczej: Sta... więcejl nierdzewna- Wymiary opakowania produktu (wys. x szer. x gł.): 267 X 220 X 228 mm- Waga netto: 1,2 kg- Moc podłączeniowa: 2 400 W- Napięcie: 220-240 V- Częstotliwość: 50/60 Hz- Długość przewodu zasilającego: 80,0 cm- Minimalny poziom napełnienia: 500 ml BricoINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 196 zł |
Czajnik Bosch TWK3P423 Czarny | 195 zł |
Bosch DesignLine TWK3P423 1,7l 2400WBezpieczeństwo: OleOle.plZłóż skargę | 169 zł |
Czajnik elektryczny BOSCH DesignLine TWK3P423wyjmowany filtr antyosadowy wykonany ze stali nierdzewnej łatwe przechowywanie łatwe czyszczenie dzięki wygodnej ot... więcejwieranej pokrywie czajnika możliwość napeł... EmpikZłóż skargę | 199 zł |
Bosch DesignLine TWK3P423 1,7l 2400WBezpieczeństwo: RTV Euro AGDZłóż skargę | 169 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!