Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Bosch BFR 634GW1
Zdjęcia 6 |
Bosch BFR 634GW1 |
|
Wbudowana kuchenka mikrofalowa znanego niemieckiego producenta Bosch należy do serii Serie 8, której asortyment obejmuje drogie, premium urządzenia. Model ma stylowy wygląd i dość nietypowy design: w środku nie ma zwykłego stołu obrotowego, a cała dolna część aparatu pełni rolę powierzchni roboczej. W ten sposób można umieścić naczynia o dużych i niestandardowych rozmiarach. Na uwagę zasługuje także wygodne, nowoczesne sterowanie: panel składa się z przycisków dotykowych, intuicyjnego przełącznika pierścieniowego oraz wyświetlacza TFT o wysokiej rozdzielczości z wyraźnym tekstem.
Aby uniknąć uszkodzenia powierzchni przez odciski palców, drzwi otwierają się automatycznie za pomocą jednego dotknięcia lub w sposób tradycyjny za pomocą przycisku. Bosch BFR 634GW1 ma niewiele funkcji, ale są one w zupełności wystarczające do codziennego użytku. To timer do kontroli czasu, 5 poziomów mocy aż do 900 W, opcja rozmrażania i 7 programów automatycznych z predefiniowanymi ustawieniami w zależności od rodzaju potrawy. Jednocześnie technologia inwerterowa zapewnia szybkie i równomierne podgrzewanie żywności. Funkcja czyszczenia parą znacznie ułatwia konserwację. Dodatkowo komora wewnętrzna ze stali nierdzewnej ma gładkie powierzchnie, dzięki czemu jest łatwa w czyszczeniu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch BFR 634GW1
Wszystkie ceny 25 →Bosch - BFR634GB1 - Mikrofala wpuszczana - 900 W - 21 L BFR634GW1 | 3 589 zł |
BOSCH Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFR634GW1 Biały | 2 549 zł |
Komfort Kuchenka mikrofalowa Bosch bfr 634gw1 biała | 2 749 zł |
Bosch Kuchnia mikrofalowa BFR634GW1 HZBOSMG634GW100 | 2 899 zł |
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFR634GW1 | 2 295 zł |
- Model BFL 634 - zawias drzwiowy lewy
- Model BFR 634 - zawias drzwiowy prawy
Modyfikacje Bosch BFR 634GW1
Ceny na Bosch BFR 634GW1 |
---|---|---|---|---|
Bosch BFR 634GW1 | od 2 269 zł | 26 oferty | ||
Bosch BFR 634GB1 | od 2 258 zł | 24 oferty | ||
Bosch BFR 634GS1 | od 2 049 zł | 22 oferty |