Kosiarka Bosch AdvancedRotak 750 06008B9305 (06008B9305)
Zdjęcia 14 |
Bosch AdvancedRotak 750 06008B9305
1700 W1800 W
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:1700 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:45 cm
Wysokość koszenia:od 20 mm, do 80 mm
Pojemnik na trawę:50 l
Waga:16 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AdvancedRotak 750 06008B9305
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch AdvancedRotak 750 06008B9305
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch kosiarka elektryczna Advanced Rotak 750 1700 W szerokość robocza 45 | 1 135 zł |
Kosiarka elektryczna BOSCH Advanced Rotak 750 1700W | 1 420 zł |
Kosiarka elektryczna BOSCH Advanced Rotak 750 1700W 06008B9305 | 1 420 zł |
Kosiarka elektryczna Bosch Advanced Rotak 750 (06008B9305) | 1 509 zł |
Modyfikacje Bosch AdvancedRotak 750 06008B9305
Ceny na Bosch AdvancedRotak 750 06008B9305 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedRotak 750 06008B9305 | od 1 135 zł | 5 oferty | ||
Bosch AdvancedRotak 770 06008B9307 | od 1 425 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →