Nóż turystyczny Boker Plus Tech-Tool 1 Zebra Wood (01BO843)
Zdjęcia 14 |
Boker Plus Tech-Tool 1 Zebra Wood |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Boker Plus Tech-Tool 1 Zebra Wood
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BÖKER PLUS Tech Tool Tech Tool Zebrawood 1 01BO843 | 177 zł |
Nóż Boker Plus Tech-Tool 1 Zebra Wood Brązowy | 204 zł |
Boker Nóż Plus Tech-Tool 1 Zebra Wood | 204 zł |
Nóż Boker Plus Tech-Tool 1 Zebra Wood | 204 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →