System audio BLOW BT630
Zdjęcia 4 |
BLOW BT630
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:10 W
Pasmo przenoszenia:100 – 20000 Hz
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:69x408x69 mm
Wszystkie dane techniczne
Kup BLOW BT630
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GŁOŚNIK BLOW BLUETOOTH FM SOUNDBAR DO KOMPUTERA LAPTOPA FM USB MINI JACK 3 | 100 zł |
BLOW Głośnik Bluetooth BT630 soundbar UGBLOB000030349 | 108 zł |
BLOW Głośnik Bluetooth BT630 soundbar 119525 | 108 zł |
Głośnik Blow Głonik Bluetooth BT630 soundbar | 105 zł |
Zestaw głośników 2.0 Blow BT630 32 W czarny | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →