System audio BLOW Karaoke RGB
Zdjęcia 6 |
BLOW Karaoke RGB
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:10 W
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
W zestawie para mikrofonów bezprzewodowych.
Wszystkie dane techniczne
Kup BLOW Karaoke RGB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLOW Głośnik Bluetooth Karaoke RGB UGBLOX303580000 | 100 zł |
Głośnik mobilny BLOW Karaoke RGB | 90 zł |
BLOW Głośnik Bluetooth Karaoke RGB 127153 | 98 zł |
Głośnik mobilny BLOW Karaoke RGB | 90 zł |
BLOW BLOW GŁOŚNIK BLUETOOTH KARAOKE RGB 10W | 101 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →