Mikser planetarny Blaupunkt SMM501 biały
Zdjęcia 4 |
Blaupunkt SMM501 biały 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blaupunkt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blaupunkt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blaupunkt SMM501 biały
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt SMM501 Mikser stały 1500 W biały srebrny | 424 zł |
BLAUPUNKT Robot z misą BLAUPUNKT SMM501 Biało-srebrny | 499 zł |
Robot planetarny Blaupunkt SMM501 | 499 zł |
Blaupunkt SMM501 AGDM-ROB-BLA-001 | 399 zł |
Robot kuchenny planetarny BLAUPUNKT SMM501 1500W | 500 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Blaupunkt SMM501:
- Pokrywka przeciwbryzgowa z otworem na produkty
PolecamyPorównaj w tabeli →