Mikser planetarny Zeegma Planeet Mix
Zdjęcia 20 |
Zeegma Planeet Mix |
|
3 automatyczne tryby wyrabiania ciasta: 1: ciasto ciężkie, 2: ciasto masowe i klejące, 3: ubijanie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zeegma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zeegma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zeegma Planeet Mix
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZEEGMA PLANEET MIX Robot Planetarny 1800 W Wielofunkcyjny Robot Kuchenny z | 349 zł |
Robot kuchenny planetarny ZEEGMA Planeet Mix 1000W Czarny | 360 zł |
ROBOT Kuchenny Planetarny 1800W CZERWONY 8 Prędkości Misa 5 litrów Zeegma | 337 zł |
Robot kuchenny planetarny ZEEGMA Planeet Mix 1000W Szary PLANEET MIX GREY | 360 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →