Mikser planetarny Botti Saturn biały (6M8503)
Zdjęcia 3 |
Botti Saturn biały |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Botti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Botti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Botti Saturn biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina Mikser planetarny saturn -botti sc-206 | 575 zł |
Robot planetarny Botti Mikser planetarny Botti Electronic Saturn 1000 W | 550 zł |
Mikser planetarny Botti Electronic Saturn 1000 W | 550 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Botti Saturn:
- Bryzgoszczelna pokrywa z otworem do dodawania składników.
PolecamyPorównaj w tabeli →