Mikser planetarny TRISTAR MX-4837 czarny
Zdjęcia 6 |
TRISTAR MX-4837 czarny 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR MX-4837 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar MX-4837 robot kuchenny stal nierdzewna 18/8 4 l | 389 zł |
Vida Tristar Robot kuchenny MX-4837, 1000 W, czarny | 482 zł |
Robot planetarny Tristar MX-4837 | 849 zł |
Robot planetarny TRISTAR MX-4837 | 426 zł |
Robot kuchenny MX-4837, 1000 W, czarny Lumarko! | 642 zł |
Tristar Mx-4837 4l 1000w Kitchen Robot Przezroczysty | 426 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego TRISTAR MX-4837:
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
PolecamyPorównaj w tabeli →