Latarka Black Diamond Flare Headlamp
Wideo 2 |
Black Diamond Flare Headlamp |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black Diamond 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black Diamond.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black Diamond Flare Headlamp
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black Diamond Latarka czołowa Flare jeden rozmiar Octane BD6206648001ALL1 | 111 zł |
Latarka czołowa Black Diamond Flare | 89 zł |
BLACK DIAMOND Czołówka FLARE graphite | 120 zł |
Black Diamond, Flare, Lampa Czołówka, Czerwony | 120 zł |
Wideo recenzje
Tryby pracy jasności:
Jedna dioda:
- 110 lm - 70 godzin pracy
- 4 lm - 300 godzin pracy
- 25 lm - 22 godziny pracy
- 4 lm - 80 godzin pracy
PolecamyPorównaj w tabeli →