Toster Black&Decker BXTO1000E
Zdjęcia 8 |
Black&Decker BXTO1000E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXTO1000E
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker Bxto1000E Toster Srebrny 60 x 60 x 85 cm 8432406600072 | 248 zł |
Black & Decker Toster Toaster Long Slot Brushed | 283 zł |
BLACK+DECKER Toster Black+Decker BXTO1000E (1000W) | 238 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Toster Black+Decker BXTO1000E (1000W) - PACZKOMAT, P | 272 zł |
Black & Decker Bxto1000e 900w Toaster Posrebrzany One Size / EU Plug ES960 | 206 zł |
Toster Black+Decker BXTO1000E (1000W) | 248 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →