Toster Black&Decker BXTO820E
Zdjęcia 9 |
Black&Decker BXTO820E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXTO820E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker Bxto820E Toster Biały 295 x 186 x 158 cm ES9600100B | 95 zł |
BLACK+DECKER Toster Black+Decker BXTOA820E (820W) | 111 zł |
Black & Decker Bxto820e 820w Double Slot Toaster Posrebrzany | 103 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →